Warning: preg_replace(): Compilation failed: escape sequence is invalid in character class at offset 4 in /data/www/13776/aktualne22_cz/www/wp-content/plugins/resume-builder/includes/class.resume-builder-enqueues.php on line 59
Máme rádi dobrou gastronomii nebo jsme jen konzumenti? - Aktuálně 22
Bře 25, 2019
485 Zhlédnutí
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Máme rádi dobrou gastronomii nebo jsme jen konzumenti?

Máme rádi dobrou gastronomii nebo jsme jen konzumenti?

Napsal/a

Vážení čtenáři, jsme rádi, že jsme dostali prostor v tomto úžasném internetovém médiu Aktuálně 22, abychom se pokusili zhodnotit úroveň gastronomie na Praze 22. Zajímalo nás, zda návštěvníci restaurací, jídelen a občerstvení se více zajímají o kvalitu potravin, které tvoří naše jídelníčky nebo zda jsme pouze konzumenti.

Vzhledem k tomu, že se naše rodina celou dobu zabývá poskytováním služeb v oblasti gastronomie s důrazem na české speciality, jsme otevřeli novou provozovnu v Hájku u Uhříněvsi. Zde se snažíme tuto rodinnou tradici dále prohlubovat.

Mimo kvalitní české kuchyně se můžete dále těšit na naši rozmanitou nabídku výčepních piv jako je 10°Gambrinus, 11°Kozel, 12°Pilsner Urquell. V rámci akce „Volba sládků“ přinášíme každý měsíc jeden druh exkluzivního piva.

K dobrému jídlu a pivu zažijete příjemnou rodinnou atmosféru, venkovní posezení, speciální víkendové nabídky, pravidelné šipkové a pokerové turnaje. Nechybí ani kulečník. Pořádáme také rodinné akce, oslavy a rauty.

Z našeho průzkumu vyplynulo, že minimálně 85 % návštěvníků vyžaduje kvalitní úroveň gastronomie včetně špičkového servisu, dalších 10 % jsou návštěvníci, kteří jsou konzumenti, kdy základním kritériem hodnocení jídla je jeho cena a zbývajících 5 % nedokázalo vůbec vyjádřit svůj názor.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Tým Restaurace v Hájku 🙂

PS: Do našeho týmu přijmeme kuchaře. V případě zájmu nás prosím kontaktujte v restauraci nebo na telefonním čísle 778 007 388 – pan Maximčuk.

Více o naší restauraci naleznete na facebooku “Restaurace V Hájku” https://www.facebook.com/RestauraceHajek/,

nově i na Instagramu “restauracevhajku” https://www.instagram.com/restauracevhajku/

nebo na naší webové stránce: https://www.restauracevhajku.cz

Štítky k článku:
· ·
Kategorie k článku:
Pozdravy čtenářům

Komentáře nejsou a nebudou na Aktuálně 22 povoleny. Děkujeme za pochopení.